Vítejte v rozšířené realitě (!)

Zuzana Tašká, Monica Šarlejová

„Zmáčknutím spouště všechno jenom začíná.“ říká fotografka a čerstvá absolventka bakalářského studia oboru Audiovizuální tvorba a divadlo, Monika Řeháková.

A-list

Zuzana Tašká

A-list. Dopis z koleje Astorka, který si můžete přečíst ve třetím vydání časopisu Ateliér 205, nám dovoluje nahlédnout do jejího akvária za časů korony. Na našich webových stránkách vám přinášíme doplňující fotoreportáž…

NIC v NYC

Zuzana Tašká

ŠEŘÍKEM VONÍCÍ KVĚTEN 2018
– Budu v New Yorku, prosím nehledejte mě.
Nebylo by dobré abyste mě našli –

Záznam diskuze

Eliška Houserová

Hledání zdravé rovnováhy
Téma trvalé neudržitelnosti je teď aktuálnějším víc než kdy jindy. Stejně tak téma psychického zdraví. I proto 20. dubna 2020 proběhlo první online setkání studentů divadelní fakulty, kde jsme se trochu věnovali oběma tématům.

ATD za časů korony.

Bára Bachanová, Martina Řeháčková​, Terezie Fojtová

Ateliéru Audiovizuální tvorby a divadla se naskytla příležitost vizuálně nám přiblížit, jak vidí karanténu přes své objektivy. Nyní vám přinášíme první várku jejich fotografických počinů.

Salón původní tvorby

Jan Šmach, Kristýna Kučerová, Martin Jakubec, Matouš Ondra

Ve dnech 6.-7.3. 2020 se na naší škole uskutečnil tradiční Salón původní tvorby. O tom, jaký byl jeho průběh si můžete přečíst v našem novém čísle. Zde vám přinášíme menší ochutnávku ve formě fotografické reportáže našich studentů.